Używasz przestarzałej przeglądarki, przez co strona może nie wyświetlać się poprawnie. Wejdź na Browse Happy aby wybrać i zainstalować nowszą przeglądarkę.

logo

Wiadomości

Wystawa zawita do Skawiny

     W dniach od 2 do 16 sierpnia na Rynku w Skawinie prezentowana będzie edukacyjna wystawa fotograficzna pt. „Wisła w Małopolsce”, przedstawiająca piękno oraz różnorodność przyrodniczą Wisły. Autorem zdjęć jest fotograf przyrodniczy Marcin Karetta, a organizatorem ekspozycji - Towarzystwo na Rzecz Ziemi z Oświęcimia.
Zapraszamy na uroczystą inaugurację wystawy, która odbędzie się 6 sierpnia o godz. 16:30 w Pałacyku „Sokół” w Skawinie. Otwarciu towarzyszyć będą warsztaty przyrodnicze dla dzieci i dorosłych, dzięki którym zebrani poznają naturalne walory starorzeczy.
      Skawina jest drugim miastem, do którego zawita wystawa „Wisła w Małopolsce”. Ekspozycja złożona z 20 plansz jest częścią projektu finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy „Rewitalizacja, ochrona bioróżnorodności i wykorzystanie walorów starorzeczy Wisły, zatrzymanie degradacji doliny górnej Wisły, jako korytarza ekologicznego”. Współorganizatorami ekspozycji są Centrum Kultury i Sportu w Skawinie oraz Fundacja Dzika Polska.

01-08-2013 20:38:50