Używasz przestarzałej przeglądarki, przez co strona może nie wyświetlać się poprawnie. Wejdź na Browse Happy aby wybrać i zainstalować nowszą przeglądarkę.

logo

News

Wisła konkursowa

      Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza i Wasza Wisła, trafiła do finału konkursu Rzeka Roku 2015 Klubu Gaja. 11 wybranych rzek we wrześniu konkurować będzie o tytuł podczas ogólnopolskiego, internetowego głosowania.

rzr

W konkursie Rzeka Roku Klub Gaja poszukuje niezwykłych miejsc nad rzekami, które jednoczą ludzi, mają własną opowieść i są istotne dla przyrody, historii czy kultury danej społeczności. Zaangażowanie osób zgłaszających rzeki do konkursu to rzeczywiste działanie na rzecz środowiska naturalnego, a także potrzeba by zadbać o te miejsca oraz promować wartości swojej lokalnej ojczyzny. A tym niezwykłym miejscem jest tzw. Mała Wisła, czyli jej górny bieg do ujścia Przemszy, który zgłosiliśmy do konkursu wraz z wiśliskami. 

Już dziś zachęcamy do głosowania na niezwykłe walory Wisły i jej wiślisk, a po wakacjach oczywiście będziemy się przypominać. Od września głosowanie!

06-07-2015 7:03:52