Używasz przestarzałej przeglądarki, przez co strona może nie wyświetlać się poprawnie. Wejdź na Browse Happy aby wybrać i zainstalować nowszą przeglądarkę.

logo

Wiadomości

Aplikacja mobilna o Wiśle

     Zapraszamy do pobrania aplikacji - mobilnego przewodnika po przyrodniczych i kulturowych atrakcjach małopolskiego odcinka rzeki Wisły.
Aplikacja jest już dostępna dla systemu Android pod tym linkiem, a dla urządzeń Apple z systemem iOS pod tym linkiem.

1022018

Poznaj świat przyrody małopolskiej Wisły i najważniejsze atrakcje turystyczne leżące w jej pobliżu. Pobierz mobilny przewodnik dla piechura, rowerzysty i kajakarza!

Pierwszy, tak kompleksowy, mobilny przewodnik prowadzący po małopolskim odcinku Królowej Polskich Rzek - Wiśle. Ta przyjazna aplikacja przybliża kulturowe dziedzictwo tych ziem, proponuje dobrze przemyślane trasy rowerowe, a przede wszystkim zachęca do poznania przyrodniczych walorów doliny górnej Wisły. Ciekawość rozbudza przez opisy rezerwatów i lokalnych ostoi sieci ekologicznej Natura 2000, opisy ścieżek edukacyjnych, a także mini atlasy przyrodnicze. Dzięki nim zapoznamy się z najczęściej występującymi w tym środowisku roślinami i ptakami.
Opisu zawartości dopełnia poradnik rowerzysty i kajakarza oraz bogata baza teleadresowa. Co warte szczególnego podkreślenia aplikacja zawiera najbardziej aktualny opis i przebieg Wiślanej Trasy Rowerowej w woj. małopolskim.

Aplikacja, poprzez funkcję Ulubione umożliwia tworzenie osobistej listy atrakcji i szlaków turystycznych zaplanowanych do zwiedzenia. Do Ulubionych można dodać każdą pozycję z modułów Miejsca i Trasy.

14-02-2018 9:40:00