Używasz przestarzałej przeglądarki, przez co strona może nie wyświetlać się poprawnie. Wejdź na Browse Happy aby wybrać i zainstalować nowszą przeglądarkę.

logo

Wiadomości

Wiśliskowa konferencja

      Zapraszamy na konferencję inaugurującą wystawę fotograficzną "Wisła w Małopolsce", która rozpocznie się o godz. 11:00 w dniu 30 września 2013 r. pod adresem: Aula Św. Wawrzyńca, Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu, ul. Nojego 2b. Wśród zaproszonych prelegentów najliczniejsi są przyrodnicy, a swą obecność zaznaczą również: fotograf przyrody, performerka i podróżnik. Moderatorem dyskusji będzie prezes TNZ Piotr Rymarowicz, a zdjęcia można oglądać w tym miejscu do 14 X.
Cykl plenerowych ekspozycji jest częścią projektu Towarzystwa na rzecz Ziemi pn. „Rewitalizacja, ochrona bioróżnorodności i wykorzystanie walorów starorzeczy Wisły, zatrzymanie degradacji doliny górnej Wisły jako korytarza ekologicznego” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE, który jest realizowany w latach 2012-2015.

Szczegółowy plan konferencji znajduje się tutaj.

wwww


 

22-09-2013 11:09:47